Front Board www.emsien3.com/челни-дъски by EMSIEN-3

Služby

3M™ Crystalline 90 - Tónovanie skiel

Ak hľadáte maximálnu špičkovú technológiu, vynikajúcu čírosť a výkon s prémiovou priehľadnosťou – potom 3M Automotive Crystalline Okenné fólie sú tu pre vás. 3M Crystalline 90 Kryštalické okenné fólie majú jedinečné, viacvrstvové optické fóliové vrstvy s technológiou, ktorá kombinuje viac než 200 vrstiev. Táto unikátna technológia zabezpečí, že materiál eliminuje viac tepla než tmavšie materiály, bez toho aby sa zmenil vzhľad vášho vozidla. Prepúšťajú totiž až 90 % svetla. Tieto fólie nie sú pokovované, takže nerušia signály GPS, mobilné, rádiové a iné signály..

Na čo si dávať pozor: Po dlhoročných skúsenostiach s montážou fólií spoločnosť ProfiFólie s.r.o. odporúča zveriť montáž autofólií práve firme s dobrými referenciami a dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere fólií je rozhodujúcim faktorom výrobca materiálu a dobre vykonaná práca. Preto rozhodne stojí za zváženie, či zveriť svoje auto amatérovi, ktorý nemá dostatok skúseností. Mnohí klienti následne u nás riešia odstránenie nekvalitne aplikovaných fólií, alebo fólií, ktoré zmenili svoju farbu. Takýto zákazník v konečnom dôsledku za jednu službu platí dvakrát. Podobnej situácií predídete zodpovedným výberom montážneho strediska.


Celopolepy - Car wrapping

Celoolepy vozidiel sú aktuálne obľúbenou možnosťou pre rýchlu zmenu farby a zároveň aj ochranu laku Vášho vozidla. Zmena farby prestriekaním iným lakom je časovo aj finančne náročný a hlavne nevratný spôsob zmeny farby prípadne designu vozidla. Celoolepy sú taktiež zaujímavým riešením pre bežných spotrebiteľov, ktorý chcú vlastniť výnimočný automobil. V širokej škále ponúkaných materiálov sa dajú nájsť aj vzory ako karbón, brúsený hliník, lesklé, metalické ako aj matné farby a rôzne iné. Tieto materiály sú teda ako stvorené pre vizuálny tuning a personalizáciu Vášho vozidla. Preferujeme kvalitné materiály od rokmi overených výrobcov ako sú 3M, rozšírením o materiály od spoločnosti Avery® do našej ponuky pribudli aj iné zaujímavé extravagantné motívy ako chróm, chameleón, zvieracie vzory, kože, či dokonca semiš. Ponúkame Vám viac ako 150 rôznych dizajnov pre Vaše vozidlo. V prípade atypických požiadaviek klienta vieme zabezpečiť individuálny grafický návrh.


Ochranná fólia - Venture Shield

Číra ochranná fólia polyuretan je v súčasnosti veľmi žiadaným sortimentom spoločnosti ProfiFólie. Predstavuje dokonalú ochranu laku Vášho vozidla pred odlietajúcimi kamienkami a škrabancami. Keďže dbáme na precíznu a detailnú montáž, povrch po aplikácií ochrannej fólie je na nerozoznanie od pôvodného. Ochranná fólia je výhodná pre náročných majiteľov, ktorí chcú zachovať dokonalosť laku na svojom novom vozidle po dlhú dobu. Venture Shield je vhodný na všetky typy dopravných prostriedkov – osobné, nákladné, športové vozidlá ako aj poľnohospodárske stroje, svetlomety, nábytok. Pri každej montáži používame výlučne certifikované materiály a pomôcky najvyššej kvality..


Celopolepy áut

Celopolepy vozidiel Celoolepy vozidiel sú aktuálne obľúbenou možnosťou pre rýchlu zmenu farby a zároveň aj ochranu laku Vášho vozidla. Zmena farby prestriekaním iným lakom je časovo aj finančne náročný a hlavne nevratný spôsob zmeny farby prípadne designu vozidla. Celoolepy sú taktiež zaujímavým riešením pre bežných spotrebiteľov, ktorý chcú vlastniť výnimočný automobil. V širokej škále ponúkaných materiálov sa dajú nájsť aj vzory ako karbón, brúsený hliník, lesklé,  metalické ako aj matné farby a rôzne iné. Tieto materiály sú teda ako stvorené pre vizuálny tuning a personalizáciu Vášho vozidla. Preferujeme kvalitné materiály od rokmi overených výrobcov ako sú 3M, rozšírením o materiály od spoločnosti Avery® do našej ponuky pribudli aj iné zaujímavé extravagantné motívy ako chróm, chameleón, zvieracie vzory, kože, či dokonca semiš. Ponúkame Vám viac ako 150 rôznych dizajnov pre Vaše vozidlo. V prípade atypických požiadaviek klienta vieme zabezpečiť individuálny grafický návrh.


Máte otázky? Zavolajte nám na tel. číslo : 0948 800 705